להכיר את המומחה שלך

 
 

לאחר שהשלים את לימודיו בביה"ס לרפואת שיניים של אוניברסיטת מרילנד, השלים ד"ר סידני את התמחותו בפריודונטיה (טיפול בחניכיים והשתלות דנטליות) באוניברסיטת אמורי בשנת 1979. הוא עובד כרופא שיניים מומחה מזה יותר מ-30 שנה וביצע כבר יותר מ-25,000 טיפולי חניכיים ושתלים מתקדמים.

 

       


מינויים ופרסים
 

לד"ר סידני הוענק התואר הגבוה ביותר בתחום בארה"ב, "Diplomate" מטעם האגודה האמריקאית לפריודונטולוגיה.
ד"ר סידני הוא רופא השיניים היחיד במדינת ישראל שזכה לקבל את התואר היוקרתי "רופא עמית" (Fellowship) משתי אגודות כבוד - הקולג' הבינלאומי והקולג' האמריקאי לרפואת שיניים (כבוד שהוענק רק ל-12 מרופאי השיניים בעולם).

ד"ר סידני מכהן כיום כפרופסור חבר באוניברסיטת מרילנד וכרופא בכיר באוניברסיטת תל אביב,
שבה החל ללמד בשנת 1985, ומאז הוא משמש כמרצה בתוכנית לימודי הפריודונטיה של ביה"ס לרפואת שיניים באוניברסיטה.

שירות ופרסומים

ד"ר סידני שימש כמנהל היחידה הראשונה בישראל לרפואה פריודונטלית, בבית החולים "מאיר", וכיהן במועצותיהם של ארגונים מכובדים לרפואת שיניים, כולל איגוד הרופאים הפריודונטיים של מרילנד (נשיא), האגודה הישראלית לפריודונטיה, ההסתדרות לרפואת שיניים בישראל, האקדמיה האמריקאית לפריודונטולוגיה, האגודה האמריקאית לרפואת שיניים והקולג' הבינלאומי לרפואת שיניים.
ד"ר סידני ידוע במאמריו שהתפרסמו בכתבי עת מובילים בתחום רפואת השיניים.


 


ד"ר סידני חולק לעתים תכופות את הידע והמומחיות שלו עם עמיתיו ברחבי העולם. הוא מרצה מבוקש בכנסים מקצועיים חשובים ברחבי העולם, ולאחרונה הרצה בישראל, ארה"ב, צרפת, נורבגיה, אנגליה, לטביה ואיטליה. לציבור הרחב הוא מוכר כמחברו של הספר "המדריך למטופל למחלות חניכיים ושתלים דנטליים", שזכה להצלחה רבה בקרב מטופלים. הספר מוענק חינם לכל הלקוחות החדשים של מרפאתנו.

 

כתבי עת מובילים בתחום רפואת השיניים


 

   
 

הכירו את הצוות המסור והאכפתי שלנו

הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע חמים, מיומנים ועתירי ניסיון המקשיבים לכם בתשומת לב, ומשקיעים את מרב המאמצים כדי להפוך את הטיפול לנעים ככל האפשר.

צוות הקבלה - חלי ומירי
 

צוות השינניות - קארן, רומה ומיה
 

הסייעות - לילך, אניטה וגלית